Szafka dolna Sole - szerokość , którą warto wykorzystać

Jedną z niedocenianych domowych przestrzeni jest kuchnia. Tutaj przecież spędzasz dużo czasu przygotowując posiłki na cały dzień. Warto urządzić ją tak, aby była maksymalnie komfortowa. Z pomocą przychodzi kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole, w której estetyka wykonania (lakierowane fronty) spotyka się z funkcjonalnością (kosze cargo, ociekarki dostępne w wyposażeniu standardowym).

Podczas gotowania sprawdzają się proste rozwiązania. Do nich należy podręczna szuflada, w której możesz mieć sztućce zawsze pod ręką. W dużej szafce zmieszczą się garnki, przykrywki i deski do krojenia. To dobre miejsce na talerze i salaterki. Szafka z szufladą ułatwi gotowanie i porządkowanie kuchennych narzędzi.

Dzięki systemowi jezdnemu do szuflad Smartbox masz łatwy i wygodny dostęp do zawartości. Rozwiązanie zapewnia udźwig szuflady do max 40 kg. Dodatkowo wyposażony jest w system cichego domyku, dzięki któremu możesz cieszyć się błogą ciszą w kuchni.

Szeroką szafkę o wymiarach 60x82 cm możesz postawić w dowolnym miejscu w kuchni, ale najlepiej sprawdza się w niedalekim sąsiedztwie kuchenki lub lodówki. Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna i magnolia połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Dopełnieniem całości jest listwowy uchwyt.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu - możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 28.7 kg
Do pobrania