Szafka dolna Sole - praktyczne zagospodarowana przestrzeń pod zlewem

Urządzasz kuchnię? Nie może w niej zabraknąć stylowych mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Sole. Ich prosty i elegancki wygląd łączy się z funkcjonalnością, która ułatwia codzienne gotowanie. Praktycznie zaprojektowane szafki sprawią, że przyrządzanie potraw, krojenie składników i sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze.

Szafka dolna z blendą i koszem do segregacji śmieci to rozwiązanie dla tych, którzy przechowują kosze pod zlewem. Dzięki umieszczeniu koszy w szufladzie zyskujesz do nich bezpośredni dostęp. Blenda zamaskuje przestrzeń pomiędzy zlewem a szufladą - to estetyczne rozwiązanie pokochały setki klientów.

Mebel wyposażono w kosz Maxima i Smartbox, który zapewnia udźwig do 40 kg, pomimo którego szuflada wysuwa się lekko i szybko. Dodatkowo system cichego domyku niemal bezszelestnie łączy front z korpusem.

Szafka dolna zlewowa Sole o wymiarach 60x82 cm na dobre zadomowi się w Twojej kuchni. Możesz postawić ją pod oknem, w niedalekiej odległości od kuchenki lub po jej przeciwnej stronie - wszędzie tam gdzie chcesz mieć wygodny dostęp do zlewozmywaka.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus).

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.1 kg
Do pobrania