Szafka dolna Sole – kuchenna rewolucja

Zaprosiłaś gości na kolację i wino? Przygotuj kilka sprawdzonych przepisów i przygotuj się na gotowanie pełne wyzwań. Meble kuchenne Family Line z frontami Sole to funkcjonalna zabudowa, która sprawdza się właśnie w takich momentach, tworząc miejsce do kulinarnych eksperymentów.

Szafka z 1 drzwiczkami i 1 szufladą to gwarancja miejsca na drobiazgi nieco większe przedmioty. Możesz w niej przechowywać sztućce, woreczki śniadaniowe i te na lód, a także na naczynia jednorazowe lub szklane, żaroodporne brytfanki. To dobre miejsce na ściereczki, ręczniki kuchenne, papier do pieczenia oraz folię aluminiową.

Możesz wysuwać szufladę wygodnie i szybko. Dlaczego? Wszystko dzięki systemowi jezdnemu Smartbox, to on zapewnia udźwig do 40 kg i cichy domyk, dzięki czemu z kuchni będzie słychać tylko robot kuchenny.

Szafkę o wymiarach 40x82 cm możesz ustawić w samym centrum lub przy obrzeżach zabudowy kuchni. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz kompaktowego miejsca do przechowywania. Wybierz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Jasne wybarwienie (biały alpejski/biały połysk) sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach. Jeżeli cenisz piękno naturalnego drewna i aranżacje pełne rodzinnego ciepła, nie może w nich zabraknąć mebli kuchennych w kolorze dąb arlington.  

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 21.98 kg
Do pobrania