Szafka dolna Tapo – wszystko pod ręką
 

Kuchnia to chyba największe w całym domu zbiorowisko drobiazgów. Czasem są one tak dobrze poukrywane, że w ogóle zapominamy o ich istnieniu. Zadbaj o odpowiednią organizację rzeczy, tworząc funkcjonalną zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Dolna szafka Tapo to mebel, dzięki któremu wszystko będziesz mieć w zasięgu ręki. Skorzystaj z praktycznej szuflady, by uporządkować sztućce i przybory, takie jak obieraczka do warzyw, łopatka czy korkociąg. Do dyspozycji masz również przestrzeń przedzieloną półką na pojemniki czy naczynia.

 

Szuflada wytrzymuje obciążenie do 25 kg oraz wysuwa się niezwykle płynnie dzięki systemowi jezdnemu Sambox. To ekonomiczne rozwiązanie, które dobrze sprawdza się w kuchni. Możesz je dodatkowo ulepszyć, decydując się na amortyzator cichego domyku dostępny w opcji.

 

Kuchnię urządzamy na lata, dlatego warto stawiać na ponadczasowe rozwiązania. Fronty Tapo Special zostały zrobione z płyty MDF laminowanej w połysku z perlistym akcentem. Wykazują właściwości zbliżone do frontów akrylowych. Jakie? Powierzchnia jest odporna na lekkie zarysowania, więc kuchnia przez wiele lat będzie cieszyła oczy domowników i zaproszonych gości – w końcu impreza zawsze przenosi się do kuchni. Połyskujący front typu tafla w kolorze biały ecru to również sprytny sposób na optyczne powiększenie przestrzeni.

 

Szafka kuchenna o wymiarach 40 × 82 cm świetnie wpisuje się w niewielkie metraże, ale sprawdza się w każdym wnętrzu. Dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model, który lepiej sprosta wymogom Twojego pomieszczenia. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 19.56 kg
Do pobrania