Szafka dolna Tapo – wygodne szufladkowanie

 

Funkcjonalna kuchnia nie istnieje bez szuflad. Zapewniają one komfortowy dostęp do przedmiotów, dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu, bo wszystko masz pod ręką. Wiele modeli szafek z szufladami znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo!

 

Szafka o wymiarach 40 × 82 cm to kompaktowy mebel, który wpasuje się nawet w mikroskopijną kuchnię lub niewielki aneks. Dzięki szufladom różnej wielkości wygodnie przechowasz w niej zarówno drobiazgi, jak i spore garnki.
 

Szafka dolna Tapo z trzema szufladami oznacza wygodę korzystania z kuchni na co dzień. Szuflady wysuwają się lekko i płynnie dzięki zastosowaniu systemu jezdnego Smartbox. Zapewnia on udźwig do 40 kg, więc w szufladach pomieścisz mnóstwo rzeczy i nie będzie miało to wpływu na mechanizm. Cichy domyk i pełny wysuw to kolejne atuty – spokojnie nakryjesz do śniadania, gdy pozostali domownicy jeszcze śpią.

 

W niskiej szufladzie możesz przechowywać sztućce, w środkowej – garnki, a w dolnej – małe AGD – gofrownicę czy toster. Oczywiście to tylko propozycje, dostosuj szafkę do swoich potrzeb. Równie dobrze możesz trzymać w szufladach artykuły spożywcze – przyprawy, mąkę, płatki śniadaniowe.

 

Czy fronty Tapo Special będą rozwiązaniem na długi czas? Jak najbardziej! Po pierwsze – wygląd. Gładka powierzchnia frontów typu tafla w kolorze biały ecru to synonim nowoczesności i elegancji. Wysoki połysk sprawia, że fronty pięknie odbijają światło i dodają pomieszczeniu głębi, optycznie powiększając przestrzeń. Po drugie – funkcjonalność. MDF laminowany w połysku z perlistym akcentem, z którego zostały wykonane, cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania i łatwością czyszczenia. Jeśli lubisz, gdy Twoja kuchnia dosłownie lśni czystością, będzie to strzał w dziesiątkę.

 

Do wykończenia szafki z szufladami potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 30.43 kg
Do pobrania