Szafka dolna Top Line – doskonały organizer

Wiemy jak ważna jest dobra organizacja przestrzeni kuchni, która ułatwi poruszanie się po niej, a zatem i gotowanie. Jeżeli oprócz tego ważny jest dla Ciebie styl, to nowoczesną aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Linia wyróżnia się prostymi modułami, lakierowanymi frontami, a także szeroką gamą elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladami Top Line pozwoli Ci przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy. Ich organizację ułatwią 3 szuflady, w których znajdzie się miejsce zarówno na sztućce, jak i silikonowe łopatki, durszlak, sitka, wyciskarkę do cytrusów, a także garnki lub plastikowe pojemniki. Niektórzy chowają w nich przyprawy lub produkty sypkie, np. ryż.

Szafka o szerokości 40 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach. Szuflady wyposażono w system Smartbox, który wytrzymuje udźwig aż 40 kg i posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 60 cm i 80 cm.

Marzysz o kuchni białej czy szarej? Mamy obie wersje kolorystyczne! Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z pozostałą częścią kolekcji, otrzymując w pełni ergonomiczną i stylową zabudowę. Zaproś bliskich do wspólnego gotowania! 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 34.23 kg
Do pobrania