Szafka dolna Top Line – zlew w stylowej oprawie

Projektując kuchnię nie zapomnij o 3 zasadach: styl, funkcjonalność i ergonomia. Do zabudowy wykorzystaj nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line. Kolekcja wyróżnia się prostą linią, połyskującym wybarwieniem i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Podczas przygotowywania posiłków najważniejsza jest higiena. Dokładnie opłucz owoce i warzywa, które wykorzystasz w daniu. Miejscem dla praktycznego zlewu jest szafka dolna zlewowa Top Line z praktyczną szufladą. Co czyni ją wyjątkową? Szuflada jest wyposażona w kosz do segregacji odpadów (standard) – w ten sposób w prosty sposób pozbędziesz się plastiku, papieru i szkła.

Szafka pod zlewozmywak o szerokości 60 cm i głębokości 46 cm będzie podstawą pod zlew jednokomorowy. Szufladę oparto na systemie Smartbox, dzięki czemu utrzymuje udźwig do aż 40 kg i zamyka się niemal bezszelestnie. W ofercie Black Red White masz także mniejsze szafki uniwersalne – montaż frontu lewo lub prawostronny. 

Mebel wykonano w 2 modnych wersjach kolorystycznych. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga zestawia korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z pozostałymi elementami kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń, w której spotka się cała rodzina.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 22.6 kg
Do pobrania