Szafka dolna Top Line – przechowywanie w wersji Smart

Urządzanie kuchni rodzi wyzwanie połączenia funkcjonalności, ergonomii i stylu. Wybierz zabudowę z kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line i zyskaj praktyczną zabudowę. Kolekcję wyróżnia prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line to nieoceniona pomoc w przechowywaniu i organizacji sztućców. Do dyspozycji masz także szafkę, w której możesz przechowywać pojemniki plastikowe, miseczki lub komplety sztućców dedykowane na specjalne okazje.

W małych wnętrzach sprawdzi się prawostronna szafka o szerokości 30 cm i głębokości 46 cm. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig do aż 40 kg. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 40, 50 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Mebel dostępny w 2 opcjach kolorystycznych. W pierwszej połączono korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga opcja stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line możesz zestawić z innymi elementami kolekcji, dzięki czemu stworzysz spójną i ergonomiczną zabudowę kuchni – to w niej z radością będziesz gotowała i spędzała czas z bliskimi. 

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.77 kg
Do pobrania