Szafka dolna Top Line – zabudowa w Twoim stylu

Jakie 3 cechy powinna posiadać kuchnia? Być funkcjonalna, dopasowana do Twoich potrzeb i stylowa. Taką aranżację możesz stworzyć z pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line, którą cechuje prostota, lakierowane fronty, a także szeroka gama elementów dodatkowych, tj. oświetlenie, wkłady do szuflad, kosze do segregacji.

Szafka dolna z szufladą Top Line sprawdzi się jako organizer na sztućce i nie tylko. Do dyspozycji masz podręczną szufladę oraz praktyczną szafkę, którą możesz wykorzystać do przechowywania silikonowych łopatek, durszlaków, sitka, wyciskarki do cytrusów lub pojemników plastikowych.

Prawostronna szafka o szerokości 50 cm i głębokości 46 cm sprawdzi się w każdym wnętrzu. Szufladę osadzono na systemie Smartbox, dzięki czemu wytrzymuje udźwig aż 40 kg, a przy tym posiada cichy domyk. W ofercie znajdziesz też szafki o szerokości 30, 40 i 60 cm, prawo i lewostronne.

Dopasuj meble do swojego gustu i wybierz spośród 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi stanowi połączenie korpusu w kolorze biały alpejski  z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Do kompletnej zabudowy brakuje Ci cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z innymi elementami kolekcji tak, by kuchnia służyła nie tylko Tobie, ale także całej Twojej rodzinie. Codzienne gotowanie będzie od teraz przyjemnością!

Top Line - wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 82 cm
Waga 36.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf 
Grupa Top Line