Szafka dolna Verdi – kuchenny klasyk

Stanowczo zbyt długie poszukiwania pasującej pokrywki do pojemnika… Znasz to? Urządź kuchnię tak, by wszystkie rzeczy miały swoje miejsce i łatwo było je znaleźć. Doskonałym połączeniem funkcjonalności i wyjątkowego stylu charakteryzuje się kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Oto jeden z jej elementów!

Szafka dolna o szerokości 80 cm jest jednym z najczęściej wybieranych mebli do kuchni. W pojemnej szafce pomieścisz wiele ... komplet talerzy, garnki czy pojemniki na żywność. Uniwersalność stylu zapewniają jej matowe fronty wykończone dekoracyjną listwą. Stonowany, a jednocześnie szlachetny design to patent na wnętrze, które nie wyjdzie z mody po kilku sezonach. Świetnie współgra z wieloma kolorami, wzorami i fakturami. Pasuje do wnętrz klasycznych, skandynawskich i vintage. Zadbaj o dodatki w ulubionej estetyce i nadaj indywidualny ton swojej kuchni!

Szafka Verdi o wymiarach 80 × 82 cm to pojemny i niezbędny mebel kuchenny. Do wykończenia mebla potrzebne są jeszcze uchwyty, blat i cokół – zamówisz je na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 82 cm
Waga 26.52 kg
Do pobrania