Szafka dolna Iris – praktyczny kosz cargo do dyspozycji

Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Iris przyciągają spojrzenia swoim prostym, ponadczasowym designem, stonowaną kolorystyką  i ciekawymi rozwiązaniami. Dzięki nim stworzysz funkcjonalną przestrzeń, w której nie tylko przygotujesz posiłki, ale też spotkasz się z rodziną.

Gdzie przechowywać przetwory? Można w domowej spiżarni, ale jeżeli lubisz je mieć pod ręką możesz schować je w szafce dolnej Iris. Szafka z koszem cargo wyposażona jest w 2 półki, tworzy doskonałe miejsce na zapasy i przetwory od mamy, domowe soki, olej, oliwę czy produkty w puszkach.

Kompaktowa szafka o szerokości 30 cm doskonale dopełni wnęki lub niewielkie przestrzenie, które trudno zabudować. Szafka wyposażona jest w system cichego domyku. Jeżeli szukasz innych wymiarów szafek z koszem cargo, to na brw.pl znajdziesz także szafki o wym. 15 cm.

Wybierz jedną z 2 modnych wersji kolorystycznych mebli kuchennych Iris. Korpus w kolorze biały alpejski połączono z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu i blatu, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafka kuchenna z frontem Iris stanowi idealne dopełnienie kuchni w stylu nowoczesnym. Wykorzystaj inne elementy kolekcji Family Line i stwórz funkcjonalną i estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 46 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 82 cm
Waga 17.1 kg
Do pobrania