Szafka górna Iris – łatwy dostęp do zawartości

Jeżeli kuchnia to Twoje królestwo, to wiesz jak ważna jest jej funkcjonalność. Praktyczną zabudowę stworzysz z nowoczesną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Ponadczasowa, nowoczesna linia wyróżnia się stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Szukasz miejsce na chleb i bułeczki, talerze lub szklanki? Doskonale w tej roli sprawdzi się szafka górna Iris z uchylnymi frontami. Za przeszklonym frontem możesz przechowywać naczynia, a te przedmioty, które warto schować, możesz ustawić za pełnym frontem.  

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki z uchylnymi frontami o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  80 cm.

Do wyboru masz 2 wersje kolorystyczne. Pierwsza opcja łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Dzięki rozbudowanej kolekcji Family Line możesz dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy. Szafkę kuchenną z frontem Iris zestaw z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać nowoczesną i funkcjonalną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 17.25 kg
Do pobrania