Szafka górna Iris – z łatwością sprawdzisz zawartość

Dla tych, którzy lubią codzienne eksperymenty kulinarne i dla tych, którzy dopiero zaczynają próbować swoich sił w kuchni -  z nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris sprawdzi się idealnie. Funkcjonalna zabudowa wyróżnia się prostą linią, stonowaną kolorystyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Szafka górna Iris z 2 uchylnymi frontami sprawdzi się w przechowywaniu talerzy, kieliszków i szklanek. Za przeszklonym frontem możesz przechowywać naczynia, a te przedmioty, które warto schować, możesz ustawić za pełnym frontem. 

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki z uchylnymi frontami o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości 60 cm.

Dobierz wersję kolorystyczną do swojego wnętrza. Pierwszy wariant łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Zestawiaj ze sobą poszczególne elementy kolekcji Family Line. Szafkę kuchenną z frontem Iris połącz z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać nowoczesną i funkcjonalną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 23.95 kg
Do pobrania