Szafka górna Iris – przechowywanie na wysokości

Modna, funkcjonalna i użytkowa – taka jest kuchnia urządzona z kolekcją mebli Family Line z frontem Iris. Wyróżnia ją prosta konstrukcja, oszczędna stylistyka i praktyczne elementy wyposażenia, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

W przechowywaniu artykułów kuchennych, naczyń lub przypraw sprawdzi się szafka górna Iris. Zawieszona nad lodówką lub piekarnikiem tworzy dodatkowe miejsce na niezbędne przedmioty. Uchylny front ułatwia dostęp do zawartości mebla, co sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy zawiesisz ją na dużej wysokości.

Szafkę  Iris o szerokości 60 cm i wysokości 36 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  50 i 80 cm.

Do wyboru masz 2 wersje kolorystyczne. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Szafkę górną Iris możesz połączyć z innymi elementami kolekcji Family Line. Duża liczba modułów umożliwi Ci stworzenie spójnej, funkcjonalnej i ergonomicznej zabudowy kuchni. 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 9.65 kg
Do pobrania