Szafka górna narożna Junona Line – optymalna zabudowa kuchennego narożnika

Piękna i wygodna kuchnia to wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o komfort przygotowywania posiłków. Jeśli dodatkowo możesz urządzić ją niewielkim kosztem, jesteś w sytuacji idealnej. Meble z kolekcji Junona Line spełniają wszystkie kryteria, które musisz uwzględnić, planując aranżację modnej, funkcjonalnej kuchni.

Chcesz maksymalnie wykorzystać każdy centymetr swojej kuchni? Umożliwi Ci to sprytne zagospodarowanie naroża, na przykład za pomocą szafki górnej narożnej Junona Line. W tego rodzaju szafce możesz przechować dodatkowe zestawy naczyń, szklanek, kieliszków i misek, ale też zapasy przypraw, dodatków do pieczenia czy słodyczy.

Aby kuchenny narożnik stał się funkcjonalną przestrzenią, wyposaż go w szafkę narożną Junona Line o wymiarach 60x60x57 cm. Szafka występuje w opcji prawo- lub lewostronnej, zdecyduj, którą z nich wybierzesz.

Kuchnie Junona Line to nie tylko praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie. Biały korpus, front w kolorze dąb delano ciemny i gładkie grafitowe uchwyty prezentowanej szafki odnajdą się w każdej aranżacji.

Zobacz, jak urządzić kuchnię, która spełni Twoje oczekiwania. Poznaj zalety kuchni modułowych Junona Line i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 57.3 cm
Waga 16.85 kg
Do pobrania