Szafka górna Top Line – zagospodaruj 4 kąty

Planujesz zabudowę kuchni? Pamiętaj, że zabudowa ma służyć przede wszystkim Tobie i Twojej rodzinie. Zwróć uwagę na rozstaw sprzętu AGD oraz szafek funkcjonalnych. Nie musisz rezygnować ze stylu. Ten mają meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szukasz idealnego miejsca na kieliszki i szklanki? Szafka górna narożna Top Line to idealne miejsce do przechowywania zastawy stołowej, salaterek, przypraw czy produktów takich jak makarony, kasze, kawy i herbaty. Wyposażona jest w 3 praktyczne półki, które  pomogą Ci podzielić przedmioty i zyskać do nich łatwy dostęp.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 95 cm zabuduje naroże o wymiarach 60x60 cm.

Mebel dostępny w wersji lewostronnej (tutaj)  i prawostronnej.

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line zestaw w innymi szafkami dostępnymi w kolekcji Family Line. Dobierz je tak, aby stworzyć spójną i w pełni funkcjonalną zabudowę kuchni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 59,6 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 33 kg
Do pobrania