Szafka górna narożna Verdi – w pełni wykorzystane naroże

Chcesz, żeby Twoja kuchnia była maksymalnie funkcjonalna, a do tego przyciągała elegancją? Odpowiedzią na te oczekiwania będzie kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi. Znajdziesz tu wiele praktycznych rozwiązań i szafki o różnych rozmiarach – wybierz modele, które sprawdzą się u Ciebie i ciesz się pomieszczeniem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb!

Zyskaj więcej miejsca do przechowywania, montując górną szafkę narożną o wymiarach 90 × 95  x 40 cm. Bardzo pojemna szafka pozwoli zabudować naroże  aż do samego sufitu, więc przestrzeń będzie odpowiednio wykorzystana. Montaż na ścianie ułatwią Ci regulowane zawieszki. Możesz zestawić szafkę z dolnym odpowiednikiem tej samej szerokości, tworząc spójną zabudowę.

W środku znajdziesz 3 praktyczne półki, które pomogą Ci posegregować produkty spożywcze, takie jak makarony, kasze czy mąki. Wolisz trzymać w narożu naczynia? Szafka pomieści kolekcję szklanek, kubków i rozmaitych talerzy.

Szafka wisząca to sposób na efektywne zagospodarowanie problematycznego naroża, a przy tym dopełnienie estetyki kuchni. Front jest wykonany z wytrzymałej płyty MDF o stylowym, matowym wykończeniu. Całość wzbogaca dekoracyjna listwa. Tego typu uniwersalny design pozwoli Ci urządzić modną kuchnię na lata. Zabudowa Verdi doskonale łączy się z drewnem, kamieniem oraz cegłą, łatwo można też dopasować do niej wyraziste dodatki. Będzie bazą aranżacji klasycznej, skandynawskiej czy vintage.

Szafka narożna Verdi dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – zamówisz go na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 95 cm
Waga 35.56 kg
Do pobrania