Szafka górna Semi Line – pojemny i podwójny schowek

Nowoczesna linia mebli kuchennych Semi Line wyróżniają się prostym, geometrycznym kształtem, dużą funkcjonalnością i przemyślanymi detalami.

- Twoje dzieci to łasuchy i zawsze znajdą schowane ciasteczka? W ich przechowywaniu sprawdzi się szafka górna Semi Line z uchylanymi do góry 2 frontami. Zawieszona na odpowiedniej wysokości będzie bezpieczną skrytką na słodycze.

- Szafka o szerokości 80 cm kryje w sobie dużą przestrzeń do zagospodarowania. W kolekcji znajdziesz też szafki dolne odpowiadające jej szerokości (K30_D1S-80/82, K30_DP-80/82).

- Białe fronty zestawiono z korpusem w kolorze dąb reveal. Wizualną lekkość i jasną konstrukcję podkreśla wybarwienie oraz przeszklone fragmenty frontu.

- Łatwy dostęp do zawartości szafki zapewniają podnośniki gazowe oraz uchwyt połączony z linią frontów. Ten sposób został przeniesiony z klasy premium, w której był dotychczas dostępny.

- Szafkę górną Semi Line możesz zawiesić w towarzystwie innych mebli z kolekcji tak, aby stworzyć ergonomiczną przestrzeń użytkową dla całej rodziny.

Semi Line - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 79,9 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 23.3 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana
Ilość drzwi 2