Szafka górna Semi Line – pojemna i praktycznie podzielona

Nowoczesna, stylowa i funkcjonalna – taka powinna być Twoja kuchnia? Wybierz kolekcję Semi Line, w której prosta konstrukcja spotyka się z dobrze zaplanowanym wnętrzem.

- Dwudrzwiowa szafka górna Semi Line to idealne miejsce nie tylko na zastawę stołową, ale też przekąski i asortyment kuchenny. W ich segregacji pomogą 2 szerokie półki, dzięki którym zaprowadzisz porządek wśród przechowywanych przedmiotów.

- Szafka o szerokości 80 cm to niezawodna pojemność oraz stylowe dopełnienie szafek dolnych o tym samym rozmiarze (K30_D1S-80/82 i K30_D3S-80/82).

- Białe fronty tworzą idealne połączenie z korpusem w kolorze dąb reveal. Taki design sprawi, że wnętrze optycznie wyda się większe i bardziej przestronne.

- Uchwyt połączony z krawędzią frontów zachowuje ich gładką formę i ułatwia dostęp do zawartości szafki. Takie rozwiązanie do tej pory stosowano wyłącznie w wersji premium, dziś może być Twoje!

- Szafkę górną Semi Line możesz dowolnie zestawiać z innymi modułami kolekcji tworząc zabudowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Semi Line - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 79,9 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 23.1 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana
Ilość drzwi 2