Szafka wisząca Sole – szeroka i praktyczna

Z myślą o wielbicielach gotowania i smakoszach stworzyliśmy nowoczesną linię mebli kuchennych Family Line z frontami Sole. To w niej przeplata się elegancja wykończenia (lakierowane fronty, zintegrowane uchwyty) z funkcjonalnymi rozwiązaniami dostępnymi w standardzie (kosze cargo, ociekarki itd.)

Szafka górna Sole to sprawdzone miejsce na szklanki, kubki i kieliszki, ale także talerze, miseczki i salaterki. Znamy też takich, którzy przechowują w niej przyprawy i zupki instant. A Ty, co w niej schowasz?

Mebel kuchenny o wymiarach 60x72 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tych samych wymiarach (szerokość). Umieszczone w nim 2 półki pozwolą na uporządkowanie przechowywanych w nim rzeczy. Mebel posiada regulowane zawieszki.

Biała, ciepła - drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka Sole jest dostępna w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 18.35 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole