Szafka wisząca Sole – szeroka i praktyczna

Zabudowa kuchenna powinna być przede wszystkim funkcjonalna, a jeżeli będzie do tego estetyczna, to zyskujesz pomysł na ciekawą aranżację wnętrz. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole zachwycą Cię nowoczesnym, lakierowanym frontem ze zintegrowanym uchwytem, ponadczasową kolorystyką i bogatym wyposażeniem w standardzie.

W jaki sposób maksymalnie zabudować kuchnię, a przy tym zyskać dostęp do całej jej zawartości? W górnej części zabudowy warto postawić na szafkę wiszącą z uchylnym frontem, który możesz otworzyć i swobodnie wyjąć zastawę świąteczną, rzadko używane przedmioty czy zapasy cukru, makaronu czy mąki.

Mebel o wymiarach 80x36x30 cm możesz zawiesić nad szafką dolną o tej samej szerokości (80 cm) dzięki czemu stworzysz spójną zabudowę. W umieszczeniu szafki na wybranej wysokości sprawdzą się 2 regulowane zawieszki.

Biała, ciepła - drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus).

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 35.8 cm
Waga 13.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole