Szafka wisząca Sole L6 - wąska i wysoka

Organizujesz przestrzeń swojej kuchni i robisz projekt rozmieszczenia poszczególnych szafek? Pamiętaj, że zabudowa ma być przede wszystkim praktyczna i ergonomiczna tak, aby ułatwić Ci codzienne gotowanie. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole L6 to idealne połączenie funkcjonalności (kosze cargo, ociekarki) oraz stylu (nowoczesny fronty, zintegrowany uchwyt).

Szafka kuchenna górna to miejsce, w którym najczęściej przechowujemy przyprawy, budynie, szklanki, talerze lub produkty takie jak makaron, mąka i bułka tarta. Równie często można spotkać się z przechowywaniem w niej leków lub takich akcesoriów kuchennych jak szejker czy termos. Jeżeli nie wiesz gdzie je przechowywać, to ta szafka sprawdzi się w tym doskonale.

Mebel o wymiarach 40x95 cm sięga aż po sufit, więc jeżeli planujesz taką pełną zabudowę, to nie możesz obejść się bez niego. Jeżeli planujesz zakup wysokich szafek typu lodówka, piekarnik o wysokości 207 cm - możesz dokupić jeszcze dodatkową szafkę typu nadstawkę (NO-40/23 lub NO-60/23). Taka zabudowa pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej. Wysoka szafka daje możliwość swobodnego przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz. Możesz zawiesić ją nad szafką dolną o szerokości 40 cm lub zakupioną podwójnie nad szafką o szerokością 80 cm. Szafka wyposażona w regulowane zawieszki.

 

Szafka Sole L6 jest posiada stonowany korpus w kolorze czarnym i ponadczasowe forntydąb halifax natura wykończone stylowymi uchwytami. Szafka dostępna w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Wybierz tę, która lepiej sprawdzi się w danym miejscu.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 95 cm
Waga 18.8 kg
Do pobrania