Szafka górna Tapo – wygoda uchylnego frontu

 

Jakimi elementami powinna cechować się funkcjonalna kuchnia? Oprócz użytecznych sprzętów AGD z pewnością szafkami idealnie dopasowanymi do wnętrza. Meble o najróżniejszych rozmiarach i przeznaczeniu znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka górna o wymiarach 60 × 36 cm będzie praktycznym uzupełnieniem kuchennej zabudowy. Możesz trzymać w środku na przykład niewielki sprzęt AGD lub produkty spożywcze. Bezproblemowy dostęp do zawartości szafki gwarantuje uchylny front.

 

Szafkę wiszącą Tapo możesz umieścić nad szafką dolną tej samej szerokości (60 cm). Dzięki temu uzyskasz spójną estetycznie zabudowę. Powieszona niezależnie, w dowolnym miejscu, też oczywiście spełni swoją funkcję. Montaż w wybranym miejscu ułatwiają regulowane zawieszki.

 

Nowoczesny wygląd szafki osiągnięto za pomocą połyskującego frontu typu tafla w kolorze biały ecru. Doskonale odbija on światło dzienne i sztuczne, dzięki czemu działa podobnie jak lustro – optycznie powiększając przestrzeń. Front Tapo Special z płyty MDF laminowanej w wysokim połysku z perlistym akcentem to trwałe rozwiązanie, szczególnie polecane właśnie do kuchni. Podobnie jak front akrylowy cechuje się odpornością na niewielkie zarysowania oraz jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.  

 

Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 35,8 cm
Waga 9.95 kg
Do pobrania