Szafka górna Tapo – maksymalne wykorzystanie przestrzeni

 

Czy zdarzyło Ci się słyszeć o podziale kuchni na strefy robocze? Przyjmuje się, że istnieje pięć takich stref, a ich optymalne rozmieszczenie ma ułatwić przyrządzanie posiłków. Są to: strefa zapasów, przechowywania, zmywania, przygotowywania i gotowania. Funkcjonalną aranżację kuchni, uwzględniającą ten podział, stworzysz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca z trzema półkami to rozwiązanie dla osób, które mają w kuchni więcej miejsca. Szafka sprawdzi się na rzeczy codziennego użytku – szkło, talerze, kubki. Na wyższych półkach możesz przechowywać przedmioty, z których korzystasz nieco rzadziej, np. kieliszki do wina czy porcelanową zastawę.

 

Szafka górna Tapo o wymiarach 80 × 95 cm sięgnie aż do sufitu i będzie świetnym meblem do przechowywania w nowoczesnej kuchni. Została wyposażona w regulowane zawieszki ułatwiające montaż. Szafka w połączeniu z wybranymi modelami z kolekcji stworzy spójną zabudowę, która nie znudzi się przez lata.

 

Jej ponadczasowość wynika z prostej formy i zastosowanych materiałów. Front Tapo Special w kolorze biały ecru to płyta MDF pokryta laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. Wykazuje odporność na lekkie zarysowania, parę wodną i wyższą temperaturę. Front typu tafla, z gładką powierzchnią, oznacza też łatwość czyszczenia.

 

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 31 kg
Do pobrania