Szafka górna Top Line – podręczne przechowywanie

Urządzasz kuchnię? Aby służyła Ci jak najlepiej postaw na jej funkcjonalność i ergonomię. Nie musisz rezygnować ze stylu i estetycznej zabudowy! Wyposaż kuchnię w meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line to praktyczne miejsce na wszystko to, czego potrzebujesz w czasie gotowania i podawania posiłku. Możesz w niej przechowywać talerze, szklanki, zastawę z porcelany lub przyprawy. Do dyspozycji masz 3 praktyczne półki, które możesz dowolnie zagospodarować.

Szafka o szerokości 45 cm i wysokości 95 cm doskonale dopełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Taka wysokość szafki, sięgająca po sufit, to jeszcze więcej miejsca do przechowywania!

Szafka dostępna w wersji lewostronnej  i prawostronnej (tutaj).

Pozostało wybrać jeden z 2 wariantów kolorystycznych szafki Top Line. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski, który połączono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line współgra z pozostałą częścią kolekcji. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni. 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 19.55 kg
Do pobrania