Szafka górna Top Line - przechowywanie w Twojej kuchni

Czego potrzebujesz do aranżacji wnętrza kuchni? Przede wszystkim praktycznych mebli, stylowych ozdób i funkcjonalnego wyposażenia. Zacznij od wyboru mebli kuchennych z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się designem, lakierowanymi frontami oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, tj. ociekarki czy oświetlenie.

W szafce górnej Top Line możesz przechowywać kuchenne niezbędniki, takie jak talerze, szklanki, kubki, suchy prowiant, słoiki czy przyprawy z różnych zakątków świata. A może to dobre miejsce na kawę i herbaty? Do dyspozycji masz 2 praktyczne półki, które ułatwią organizację przedmiotów.

Szafka o szerokości 50 cm i wysokości 72 cm współgra z szafką dolną o tej samej szerokości.

Szafka dostępna w wersji lewostronnej (tutaj) i prawostronnej.

Pozostało wybrać jeden z 2 wariantów kolorystycznych szafki Top Line. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski, który połączono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Szafka kuchenna górna z frontem Top Line to jeden z elementów rozbudowanej kolekcji. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły aby stworzyć maksymalnie użytkową przestrzeń w kuchni. 

hni. 
Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 16.25 kg
Do pobrania