Szafka górna Top Line – przechowywanie za uchylnymi frontami

Jaki masz pomysł na aranżację kuchni? Surowe, loftowe wnętrze, a może modernistyczna, gładka zabudowa? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to nie może w niej zabraknąć nowoczesnej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Meble wyróżniają się prostą stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Szafka górna Top Line z 2 uchylnymi frontami to praktyczne miejsce do przechowywania. Za pełnym frontem możesz ukryć np. leki, produkty spożywcze, takie jak czekolada do smarowania pieczywa, płatki śniadaniowe czy kasze i makarony. Front typu witryna pozwoli Ci niejako wyeksponować, np. zastawę z porcelany.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 72 cm doskonale uzupełni szafkę dolną o tej samej szerokości. Do dyspozycji masz 2 przestrzenie o wysokości ok 30 cm.

Każdy z nas ma inny pomysł na kuchnię. Rozumiemy to! Dlatego dajemy Ci szansę dopasowania jej do siebie! Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały połysk, szary połysk, jasny szary mat.

Połączenie szafki kuchennej górnej z frontem Top Line i innych mebli z kolekcji Family Line sprawi, że przestrzeń kuchni stanie się przytulna i praktyczna – taka, jaka powinna być.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 17.65 kg
Do pobrania