Szafka górna Iris – miejsce na czyste naczynia

W Twojej kuchni nie może zabraknąć miejsca do przechowywania, sprzętu AGD, ale przede wszystkim zabudowy, która odpowiada Twoim potrzebom. Nowoczesna kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Iris łączy estetykę wykonania z praktycznymi rozwiązaniami, tj. kosze cargo, prowadnice z cichym domykiem i ociekarki.

Gdzie przechowujesz świeżo pozmywane naczynia? Na suszarce stojącej w pobliżu zlewu? To rozwiązanie jest passe, postaw na sprawdzone rozwiązania. Szafka górna Iris z ociekarką stworzy miejsce na umyte naczynia, które możesz estetycznie ukryć w szafce. Dzięki temu czyste talerze i kubki masz zawsze w zasięgu ręki, a przy tym nie stoją one na wierzchu.   

Szafkę  Iris o szerokości 80 cm i wysokości 72 cm możesz zawiesić nad szafką pod zlewozmywak o tej samej szerokości. Jeżeli szukasz szafki z ociekarką o innych rozmiarach, to na brw.pl znajdziesz także ją o szerokości  60 cm.

Odkryj 2 dostępne opcje kolorystyczne mebla. Pierwsza łączy korpus w kolorze biały alpejski z frontem w kolorze biały super mat, natomiast  korpus w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linię podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Rozbudowana kolekcja Family Line kryje wiele różnorodnych produktów, które możesz ze sobą dowolnie zestawiać. Szafkę kuchenną z frontami Iris połącz z pozostałymi modułami kolekcji tak, aby uzyskać nowoczesną i funkcjonalną zabudowę.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 18.55 kg
Do pobrania