Szafka górna Tapo z ociekarką – większy porządek na blacie

 

Mimo posiadania zmywarki naczynia trzeba zmywać również ręcznie. Do zmywarki nie wkładamy na przykład zastawy ze złotym wzorem, delikatnych kryształów czy drewnianych akcesoriów. By umyte naczynia i przybory kuchenne nie zajmowały miejsca na blacie, dobrze jest ukryć je w praktycznej szafce z ociekarką. Znajdziesz ją w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo z ociekarką idealnie sprawdzi się bezpośrednio nad zlewem. Dzięki temu wygodnie odłożysz do niej umyte naczynia. Ociekarka stanowi integralną część szafki, nie musisz za nią dopłacać. Do dyspozycji masz również praktyczną półkę.

 

Szafka górna o wymiarach 80 × 95 cm dobrze prezentuje się nad szafką dolną pod zlew tej samej szerokości. Tak urządzona strefa zmywania będzie nie tylko bardzo praktyczna, lecz także estetyczna i spójna. Montaż mebla ułatwiają regulowane zawieszki.

 

Dwudrzwiowa szafka z ociekarką Tapo urzeka nowoczesnym designem za sprawą frontów typu tafla w modnym kolorze antracyt ecru. Gładka, jednolita powierzchnia frontów Tapo Special z płyty MDF pokrytej laminatem w połysku z perlistym akcentem jest odporna na lekkie zarysowania i wyjątkowo łatwa w czyszczeniu, więc dobrze sprawdza się w praktyce. Fronty dodatkowo pięknie odbijają światło, nadając kuchni głębię i stwarzając wrażenie większej przestronności.

 

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 94,6 cm
Waga 25.8 kg
Do pobrania