Szafka górna Tapo z ociekarką – mebel idealny nad zlew

 

Kuchnia – tu bije serce domu. Urządź ją po swojemu, by czuć się w niej jak najlepiej i z radością dzielić wspólne chwile z bliskimi. Funkcjonalną, ergonomiczną i nowoczesną zabudowę stworzysz za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka wisząca Tapo z ociekarką to pomysł na sprytne ukrycie umytych naczyń – talerzy, szklanek, misek. Dzięki temu, że nie będą one zajmować miejsca na blacie, w kuchni zapanuje większy porządek. Na pewno ucieszy Cię fakt, że ociekacz wliczony jest w cenę mebla. Szafka jest też wyposażona w regulowane zawieszki ułatwiające montaż.

 

Szafka górna o wymiarach 60 × 72 cm świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie szafki pod zlewozmywak, tworząc z nią spójną zabudowę kuchenną.

 

Dzięki połyskującemu frontowi typu tafla w kolorze biały ecru będzie pasować do współczesnej kuchni. Fronty Tapo Special z płyty MDF pokrytej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem mają tę zaletę, że efektownie odbijają światło, co sprawia, że wnętrze wydaje się większe. Podobnie jak fronty akrylowe wykazują odporność na lekkie zarysowania, parę wodną i wyższą temperaturę, a ponadto są bardzo łatwe w czyszczeniu.

 

Szafka Tapo z ociekaczem dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz tę, która lepiej pasuje do Twojego wnętrza. Dopełnienie całości stanowi uchwyt – znajdziesz go na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 15.55 kg
Do pobrania