Szafka górna Top Line – okap w zabudowie

Organizując zabudowę kuchni warto postawić na połączenie stylu i funkcjonalności. Wykorzystaj w tym celu nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Podczas gotowania para gromadzi się w całym mieszkaniu? Zapobiegnij temu i wyposaż kuchnię w praktyczny okap. Boisz się, że będzie szpecił wnętrze? Szafka okapowa Top Line w estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki, zapałek i zapasu gąbeczek kuchennych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 50 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafki o wysokości 68 cm.

Do wyboru masz jedną z 2 wersji kolorystycznych. Pierwsza to połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Druga zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Możesz wybrać kolor wbudowanego okapu, który występuje w kolorze białymczarnym lub srebrnym (tutaj). Sprzęt AGD wliczony w cenę.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line połącz z innymi meblami z kolekcji Family Line. Wybieraj je, zestawiaj i zachwycaj funkcjonalnością i stylem.

Top Line - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50.3 cm
Waga 19.2 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Top Line