Szafka górna Top Line – okap w stylowym opakowaniu

Płytki są, panele są… został jeszcze dobór odpowiednich mebli. Przychodzimy z pomocą! W katalogu mebli kuchennych znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele, np. meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają  się ponadczasową stylistyką i praktycznymi rozwiązaniami, tj. ociekarka czy oświetlenie.

Kuchenkę już wybrałaś? Najwyższy czas doposażyć wnętrze w stylowy okap. Nie wiesz jaki? Może wystarczy wybrać szafkę… z dopasowanym okapem! Szafka Top Line w estetyczny sposób zabuduje okap, a jednocześnie stworzy miejsce do przechowywania, np. zapalarki, zapałek i zapasu gąbeczek kuchennych.

Szafka o szerokości 60 cm i wysokości 68 cm sprawdzi się zawieszona nad szafką dolną o tej samej szerokości. W ofercie mamy również szafki o wysokości 50 cm.

Mebel dostępny jest w wersji prawostronnej (tutaj) i lewostronnej.

Wybierz jeden z 2 wariantów kolorystycznych. Pierwszy łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Drugi zachwyca korpusem w kolorze biały alpejski i lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Okap występuje w 3 kolorach: białymczarnym lub srebrnym (tutaj). Sprzęt AGD wliczony w cenę.

Szafkę kuchenną górną z frontem Top Line doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Family Line. Zestaw je ze sobą i stwórz spójną zabudowę, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny.

Top Line - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 71.6 cm
Waga 25.35 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Top Line