Szafka górna Tapo – stylowa ekspozycja

 

Przeszklone szafki dodają kuchni elegancji i lekkości oraz pozwalają wyeksponować przedmioty mające wartość dekoracyjną (a czasem też sentymentalną). W połączeniu z szafkami z pełnym frontem świetnie sprawdzają się również w nowoczesnym wnętrzu. Oba rodzaje szafek znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo.

 

Szafka typu witryna o wymiarach 80 × 72 cm to dobre miejsce na elegancki serwis kawowy czy rodową porcelanę. Do dyspozycji masz dużą przestrzeń przedzieloną dwoma półkami. Równo poustawiane na nich przedmioty będą delikatnie zdobić wnętrze i nadadzą mu osobisty charakter. A to za sprawą frontów z jasnego, mlecznego szkła. Ich dopełnieniem, a zarazem rodzajem stylowej ramki, są listwy w kolorze biały ecru z laminowanej płyty MDF wykończonej w wysokim połysku z perlistym akcentem.

 

Dwudrzwiowa szafka wisząca Tapo będzie stylowym akcentem od razu przyciągającym wzrok. Połyskująca powierzchnia frontu efektownie odbija światło, czyniąc kuchnię optycznie większą. Szafka ma regulowane zawieszki ułatwiające montaż w danym miejscu.

 

Dopełnienie całości stanowią uchwyty – znajdziesz je na brw.pl.

 

 

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 71,6 cm
Waga 22.8 kg
Do pobrania