Szafka Kopenhaga – scandi w nowej odsłonie

Styl skandynawski wciąż może zaskakiwać. Biała szafka Kopenhaga na ozdobnym, drewnianym stelażu udowadnia, że wystarczy ciekawy detal, by mebel zyskał niepowtarzalne oblicze. Poza ciekawym wzornictwem szafka w stylu scandi oferuje też dużą funkcjonalność. Dowiedz się o niej więcej!

Szafka o wymiarach 83,5 × 40 cmświetnie sprawdzi się na przykład w przedpokoju, choć jest na tyle uniwersalna i dekoracyjna, że może stać w wielu innych pomieszczeniach. Korpus i fronty z płyty MDF w kolorze białym stanowią subtelną przeciwwagę dla oryginalnego stelażu z drewna bambusowego. To właśnie ten ostatni element sprawia, że mebel ma w sobie „to coś”.

Skandynawska szafka do przedpokoju ułatwi uporządkowanie przestrzeni dzięki dwóm pojemnym szufladom. Bezuchwytowy system otwierania sprawia, że mebel prezentuje się bardzo nowocześnie. Do dyspozycji masz też praktyczną półkę, idealną na przykład na buty.

Stolica Danii uważana jest za piękne, doskonale zorganizowane miasto z niesamowitym klimatem. Nic dziwnego, że nazwę Kopenhaga zyskała designerska, nowoczesna szafka. Już od progu wprowadza w mieszkaniu harmonię i przytulną atmosferę, zachęcając gości do wejścia na filiżankę kawy.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 83,5 cm
Wysokość 50 cm
Waga 22 kg
Do pobrania