Komoda Mitra - dla miłośników skandynawskiego stylu

Kredens Mitra to klasyka w najlepszym skandynawskim wydaniu. Mebel wykonany został z wytrzymałej płyty MDF i lakierowanej, dębowej podstawy. Ustawione skośnie nóżki nadają mu oryginalny wygląd i przełamują ostre, prostokątne krawędzie blatu.

Komoda Mitra, mimo designu w stylu retro, może być idealnym uzupełnieniem nie tylko do wnętrz urządzonych klasycznie. Sprawdzi się również w nowoczesnych aranżacjach. Biała obudowa kredensu dobrze komponuje się z meblami i dekoracjami w różnych kolorach oraz optycznie rozświetla i powiększa pomieszczenie.

Komoda Mitra wyposażony jest w dwie zamykane skrytki, dwa niezabudowane schowki i jedną półkę. Dzięki temu zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dodatkowo posiada system zarządzania przewodami, który umożliwia zamaskowanie nieestetycznych kabli i utrzymanie ich we właściwym położeniu. Z tego względu może służyć do ustawienia sprzętu elektronicznego. Praktyczny mebel ułatwi utrzymanie porządku w salonie, jadalni, przedpokoju czy garderobie.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 96 cm
Wysokość 61,5 cm
Waga 18.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona