Szafka na buty Loano – porządek już od wejścia

Warto zadbać o to, by przedpokój był wizytówką całego mieszkania. W końcu to pomieszczenie, które odwiedzający nas przyjaciele lub dalsza rodzina widzą jako pierwsze. W zaprowadzeniu porządku i nadaniu przyjemnego klimatu pomoże komoda na buty Loano.

Co sprawia, że mebel ma w sobie to coś? Z pewnością połączenie niepowtarzalnej struktury drewna z metalowymi akcentami. Bryła wykonana z drewna, forniru i płyty MDF utrzymana jest w ciepłym odcieniu surowego, jasnego drewna. Ten neutralny kolor idealnie przełamują czarne nogi i uchwyty szuflad.

Jednak design to nie jedyny atut tego modelu szafki. Ważna jest też funkcjonalność. W dwóch szafkach z uchylnymi drzwiami są praktyczne półki na buty, które gwarantują dobry dostęp do każdej pary. Z kolei dwie szuflady to dobre miejsce na drobiazgi – klucze, małe elementy garderoby czy akcesoria do czyszczenia obuwia.

Szafka na buty Loano ma wymiary 73 × 106 × 30 cm. Blat możesz z powodzeniem wykorzystać jako miejsce dekoracyjne. Dobrym pomysłem jest również powieszenie nad komodą lustra, w którym wygodnie się przejrzysz przed wyjściem z domu.

Z jakim stylem ją zestawić? Masz tu duże pole manewru. Neutralna kolorystyka i prosta forma komody pasują do aranżacji boho, retro, skandynawskiej czy loftowej. Dobierz do mebla ulubione dodatki, a stworzysz przedpokój, który zachęca do wejścia na filiżankę kawy.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 73 cm
Wysokość 106 cm
Waga 26 kg
Do pobrania