Szafka dolna narożna Verdi – praktyczne wykorzystanie naroża
 

Planujesz zabudowę kuchni w kształcie litery L lub U? Nie zapomnij o szafkach narożnych, które zapewnią Ci wygodny dostęp do rzeczy. Modele, które dopasujesz do możliwości aranżacyjnych swojego wnętrza, znajdziesz w kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Verdi.

Szafka dolna narożna będzie dodatkowym miejscem do przechowywania w trudniej dostępnych narożnikach. W środku znajduje się praktyczna półka, która pomoże optymalnie wykorzystać przestrzeń. Co możesz tu trzymać? Na przykład komplet garnków i patelni oraz małe sprzęty AGD.

Szafka narożna Verdi o wymiarach 120 x82 x 60 cm sprytnie zabudowuje naroże.  Kupując górne szafki : G-40/72-P + GNW-80/72/35-P/B  + G-30/72-L dzięki czemu zagospodarujesz naroże oraz zyskasz idealną przestrzeń do przechowywania, której często brakuje w kuchni.

Atrakcyjny design mebla będzie ozdobą wnętrza przez lata. Front został wykonany z płyty MDF o matowym wykończeniu, a dopełnieniem całości jest efektowna, dekoracyjna listwa. Zabudowa kuchenna z użyciem tego typu frontów stanowi więc doskonałą bazę dla różnych dodatków i stylów wnętrzarskich. Świetnie łączy się ze stonowanymi barwami, drewnem, kamieniem czy cegłą. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu dopełni mieszkanie w stylu klasycznym, skandynawskim i vintage.

Szafka narożna Verdi sprzedawana jest w wersji prawo- i lewostronnej. Wybierz model, który lepiej pasuje do Twojej kuchni. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 60 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 82 cm
Waga 41.48 kg
Do pobrania