Szafka Poze Scand – stylowa walizka

Stare walizki świetnie dekorują przestrzeń urządzoną w stylu kolonialnym, vintage i boho. Po kilku przeróbkach doskonale sprawdzają się też w roli mebli. Jeśli szukasz gotowego rozwiązania w podobnym klimacie, postaw na designerską szafkę Poze Scand.

Szafkę wyróżniają charakterystyczne, skośne nogi z naturalnego drewna. Nadają one meblowi lekkości i nawiązują do stylistyki retro. Korpus został zrobiony z trwałej płyty MDF – blat pomalowano na biało, a pozostała część jest utrzymana w kolorze drewna. To połączenie kolorystyczne pasuje również do stylu skandynawskiego. Ozdobą całości jest uchwyt z ekoskóry.

Szafkę na drewnianych nóżkach otworzysz od góry – w jej pojemnym wnętrzu możesz umieścić różne drobiazgi, na przykład kosmetyki. Blat przyda się na rzeczy, które chcesz mieć pod ręką.

Szafka typu walizka sprawdzi się w sypialni w roli kompaktowej toaletki lub stolika nocnego w stylu boho. Możesz postawić ją również w gabinecie lub salonie, na przykład nieopodal kanapy – uniwersalność to cecha, której nie można jej odmówić.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40,5 cm
Wysokość 51 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania