Szafka nocna Victoria – niezbędnik w eleganckiej sypialni

Klasyczna sypialnia utrzymana w bieli to trend, który nie traci na aktualności. Stylowym dopełnieniem takiego wnętrza będzie szafka nocna Victoria w stylu ludwikowskim. Jej wyjątkowy design idzie w parze z funkcjonalnością.

Korpus tej eleganckiej szafki do sypialni jest zrobiony z płyty MDF pomalowanej na biało. Opiera się on na drewnianych nogach w kształcie fali – to właśnie ten element sprawia, że mebel jest bardzo dekoracyjny i nawiązuje do bogato zdobionego stylu ludwikowskiego. Na finezyjny kształt wpływają też zaokrąglone krawędzie blatu.

Szafka nocna jest nie tylko ozdobna, lecz także praktyczna. Wszystkie niezbędne drobiazgi schowasz w pojemnej szufladzie wyposażonej w metalowy uchwyt w kolorze antycznego złota. Na blacie możesz ustawić lampkę nocną z abażurem i świeże kwiaty w szklanym wazonie.

Biała szafka z esowatymi nogami będzie idealna do wnętrza w stylu glamour, prowansalskim lub angielskim. Możesz zestawić ją z komodą Victoria, by uzyskać harmonijny wystrój Twojej sypialni.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 56 cm
Waga 6 kg
Do pobrania