Szafka Sole – idealna pod zabudowę lodówki

Jaka powinna być zabudowa kuchenna? Ładna, funkcjonalna, praktyczna, estetyczna, jasna lub ergonomiczna? Na pewno. A co byś powiedziała na meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole, które spełniają wszystkie te oczekiwania? Przekonaj się.

Do stworzenia spójnej zabudowy przyda się szafka pod zabudowę lodówki, która subtelnie zamaskuje lodówkę. Takie rozwiązanie, niegdyś widziane tylko na amerykańskich produkcjach filmowych, wdarło się przebojem do naszych rodzimych aranżacji i zyskało rzesze fanów. Otwórz front i zyskaj dostęp do zawartości lodówki.

Szafka kuchenna Sole o wymiarach 60x143 cm pozwoli ukryć lodówkę o wymiarach do Wymiar maksymalny do zabudowy lodówki 1780 mm x 567 mm i umieścić nad nią dodatkową szafkę lub pod nią – tutaj lepiej sprawdzi się zamrażarka.

Szafka w standardzie posiada dodatkowe półki, które możesz zastosować gdy chcesz stworzyć szafkę gospodarczą.

Biała, ciepła - drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus).

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat (Kashmir White) i cokół w kolorze korpusu – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

szafka pod zabudowę lodówki Sole - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 38.03 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole