Szafka Sole L6 – idealna pod zabudowę lodówki

Jaka powinna być zabudowa kuchenna? Ładna, funkcjonalna, praktyczna, estetyczna, jasna lub ergonomiczna? Na pewno. A co byś powiedziała na meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontami Sole L6, które spełniają wszystkie te oczekiwania? Przekonaj się.

Do stworzenia spójnej zabudowy przyda się szafka pod zabudowę lodówki, która subtelnie zamaskuje lodówkę. Takie rozwiązanie, niegdyś widziane tylko na amerykańskich produkcjach filmowych, wdarło się przebojem do naszych rodzimych aranżacji i zyskało rzesze fanów. Otwórz front i zyskaj dostęp do zawartości lodówki.

Szafka kuchenna Sole L6 o wymiarach 60x143 cm to szafka o kompaktowym rozwiązaniu dla mniejszych rodzin. Jeżeli nie potrzebujesz na co dzień dużej ilości jedzenia to z pewnością wybór szafki lodówkowej z typoszeregu tzw. średniej zabudowy będzie dobrym rozwiązaniem.

Wymiar maksymalny do zabudowy lodówki 1298 mm x 567 mm. Szafka po wstawieniu półek (w standardzie) może spełniać także rolę spiżarni.

Szafka w standardzie posiada dodatkowe półki, które możesz zastosować gdy chcesz stworzyć szafkę gospodarczą.

Mebel łączy korpus w kolorze czarnym i front w kolorze dąb halifax natura, charakteru nadają smukłe, czarne uchwyty. Całość sprawia, że meble stają się elegancką, nowoczesną zabudową kuchni.

Szafka kuchenna Sole L6 jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj) i lewostronnej . Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Do wykończenia szafki potrzebny jest Ci jeszcze blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 42.23 kg
Do pobrania