Szafka Tapo – pomieści lodówkę lub domowe przetwory

 

Spójne, nowoczesne zabudowy kuchenne – jakie możesz stworzyć za pomocą kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontami Tapo – skrzętnie ukrywają różne sprzęty AGD. Szafka Tapo idealnie nada się do zamaskowania niewielkiej lodówki. Dzięki półkom możesz używać jej także jako szafki spiżarnianej.

 

Szafka o wymiarach 60 × 143 cm pomieści urządzenie o maksymalnej wielkości 129,8 × 56,7 cm. Koniecznie weź te parametry pod uwagę, kupując lodówkę do zabudowy.

 

Zamiast umieszczać w środku lodówkę możesz też skorzystać z trzech wygodnych półek (w standardzie) i wykorzystać szafkę jako podręczną spiżarnię. Domowy sok malinowy, marynowane grzybki, zapas oleju czy mąki – wszystko wygodnie umieścisz w środku.

 

Front typu tafla w kolorze biały ecru został zrobiony z płyty MDF wykończonej laminatem w wysokim połysku z perlistym akcentem. To rozwiązanie jest bardzo trwałe i eleganckie. Wyższa odporność na zarysowania, łatwość czyszczenia to pierwsze z brzegu zalety frontów Tapo Special. Kolejnym walorem jest gładka, błyszcząca powierzchnia, która efektownie odbija światło, wprowadzając w kuchni więcej blasku.

 

Szafka pod zabudowę lodówki dostępna jest w wersji prawo- i lewostronnej. Dzięki temu wybierzesz model zgodny z możliwościami aranżacyjnymi wnętrza. Do wykończenia szafki potrzebne są jeszcze uchwyt, blat i cokół – możesz je zamówić na brw.pl.

 

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 37.31 kg
Do pobrania