Szafka kuchenna Top Line – obudowa małej lodówki

Szukasz atrakcyjnych projektów zabudowy kuchni? Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii. Pomogą w tym meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line, które wyróżniają się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Szafka kuchenna Top Line pod zabudowę lodówki to mebel stworzony specjalnie dla tych, którzy cenią jednolitą zabudowę, stylową oprawę dla sprzętu AGD i funkcjonalne rozwiązania.

Szafka o szerokości 60 i wysokości 143 cm będzie odpowiednią bazą dla lodówki o maksymalnych wymiarach 1298 mm x 567 mm. Mebel możesz wyposażyć w półki (w standardzie), dzięki czemu sprawdzi się w roli spiżarni. Szafka jest dostępna w wersji lewo i prawostronnej (tutaj).

Sprawdź 2 wersje kolorystyczne i wybierz jedną z nich. Pierwsza łączy korpus w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga zestawia korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który możesz znaleźć w ofercie brw.pl.

Szafkę kuchenną z frontem Top Line zestaw z pozostałymi elementami kolekcji w taki sposób, by uzyskać maksymalnie funkcjonalną przestrzeń, w której spotka się cała rodzina.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 36.48 kg
Do pobrania