Szafka kuchenna Iris – idealna pod piekarnik

Kuchnia Twoich marzeń jest jasna, przestronna i funkcjonalna? Stwórz swoją oazę z rozbudowaną kolekcją mebli kuchennych Family Line z frontem Iris. Wyróżniają się ponadczasowym designem, dobraną kolorystyką oraz oryginalnymi rozwiązaniami, np.  zintegrowane uchwyty, ociekarki i prowadnice z cichym domykiem.

Szafka kuchenna Iris pod zabudowę piekarnika zachwyci miłośników zapiekanek, pieczonych mięs i frytek. To ona obuduje piekarnik, w których można przyrządzić wszystkie te dania. Praktyczna szafka z uchylanym do dołu frontem to idealne miejsce na blachy z piekarnika lub patelnie.

Nie tylko różnorodność przyciąga spojrzenia, ale także kolorystyka dostępna w 2 wariantach. Pierwszą tworzy korpus w kolorze biały alpejski i front w kolorze biały super mat, natomiast  drugą korpus w kolorze szary grenola z frontami w kolorze ferro. Nowoczesną linie podkreśla zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium (dotychczas w linii premium!).

Do całkowitej zabudowy szafki potrzebujesz cokołu, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafkę pod piekarnik z frontem Iris dowolnie zestawiaj z pozostałymi elementami kolekcji Family Line. Dzięki ich zróżnicowaniu stworzysz funkcjonalną, estetyczną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18.15 kg
Do pobrania