Szafka Sole – piekarnik w stylowej zabudowie

Zabudowa kuchni musi być przede wszystkim funkcjonalna. Jeżeli do tego będzie efektowna, to więcej niewiele potrzeba, no może sprawdzonego sprzętu AGD. Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Sole zachwycają frontami w połysku i praktycznym wyposażeniem, takim jak kosze cargo, ociekarki i markowe prowadnice – standard.

Lubisz wypieki, aromatyczne ciasta, czekoladowe babeczki, mięso w panierce i rybę w ziołach? Twój piekarnik działa na najwyższych obrotach? Jego odpowiednią oprawą będzie szafka pod zabudowę piekarnika z 3 szufladami i frontami. Pozwoli Ci nie tylko piec, ale także przechowywać wszystkie niezbędne do tego artykuły.

System Sambox sprawia, że szuflady mogą udźwignąć do 25 kg – możesz w nich przechowywać słoiki z przetworami lub blender i inne narzędzia do pracy w kuchni.

Szafka Sole pod zabudowę piekarnika ma wymiary 60x207 cm, dzięki czemu każdy piekarnik w wersji standardowej znajdzie w niej swoje miejsce. Mebel jest wsparty na regulowanych nogach o wysokości 10 cm.

Potrzebujesz odpowiedniej oprawy Twojej nowoczesnej kuchni?Biała, ciepła - drewniana lub stonowana? Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: biały połysk, dąb arlington i orzech lincolna (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesna linię podkreśla uchwyt zintegrowany z frontem.

Szafka kuchenna Sole jest sprzedawana w wersji prawo (tutaj), lewostronnej i 3 szufladami wraz z frontami. Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.

Sole - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 206.6 cm
Waga 81.31 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Grupa Sole