Szafka kuchenna Top Line – oprawa Twojego piekarnika

Czego potrzebujesz od kuchni? Zaplanowanego wnętrza, po którym z łatwością się będziesz poruszać, a może wysokiej funkcjonalności poszczególnych brył? Z meblami kuchennymi z kolekcji Family Line z frontem Top Line stworzysz stylową i ergonomiczną zabudowę kuchni. Kolekcja wyróżnia się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Za pomocą szafki kuchennej Top Line pod zabudowę piekarnika wkomponujesz sprzęt AGD w zabudowę kuchenną, dzięki czemu masz miejsce do przygotowania zapiekanek, pieczonych mięs i frytek. Do wykorzystania masz 3 szuflady, które sprawdzą się w przechowywaniu, np. garnków i brytfanek.

Szafka posłuży do zabudowy piekarnika o szerokości maksymalnej 60 cm. Szuflady osadzono na prowadnicach z systemem Sambox, dzięki czemu wytrzymują obciążenie do 25 kg.

Modne i stylowe, jasne i szare – co wybierasz? Masz 2 wersje kolorystyczne do wyboru. Pierwsza stanowi połączenie korpusu w kolorze szary grenola z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Natomiast druga łączy korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Dopełnieniem całości będzie cokół, który znajdziesz w ofercie brw.pl.

Szafka do zabudowy piekarnika z frontem Top Line to jeden z wielu modułów kolekcji. Wybierz poszczególne elementy, zestawiaj je i twórz zabudowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 143 cm
Waga 55.21 kg
Do pobrania