Szafka RTV Reno - podstawa strefy rozrywki

Za co lubimy kolekcję Reno? Za jej styl, który wpisuje się w trendy solidnej zabudowy. Za efektowne fronty typu ramiak, mocne, metalowe uchwyty, przestronne witryny i markowe akcesoria z cichym domykiem. A do tego ten blat - profilowany i zachwycający!

Urządzasz strefę rozrywki i relaksu w swoim salonie? Szafka RTV Reno to to jej punkt centralny. Wyposażona w 2 kompaktowe szuflady tworzy idealne miejsce na ładowarki do telefonu, joysticki do konsoli i filmy. Na otwartych półkach zmieści się dekoder, konsola lub kolorowe magazyny, po które lubisz sięgać. Najbardziej jednak docenisz szeroki blat, na którym możesz postawić telewizor lub dekoracje.

Z pewnością zachwyci Cię kolorystyka dąb april. W duecie z frontami (i bokami) typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i bardziej nowoczesnych wnętrz.

Szafka pod telewizor została wyposażona w prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem oraz metalowe uchwyty w kolorze czarny mat, które ułatwiają dostęp do jej zawartości.

Szafkę RTV Reno możesz dowolnie zestawiać z pozostałymi elementami kolekcji tak, aby uzyskać maksymalnie komfortową przestrzeń do wypoczynku, przechowywania i ekspozycji. Salon pełni funkcję reprezentacyjną, to tutaj przyjmujesz gości, dlatego styl i funkcjonalność liczy się w nim najbardziej.

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 63 cm
Waga 46.7 kg
Do pobrania