Szafka RTV Vasto – niezbędnik kinomaniaka

Wykorzystaj rozbudowaną kolekcję Vasto, aby stworzyć idealną przestrzeń salonu, w której nie tylko wypoczniesz, ale też spotkasz się z rodziną oraz zorganizujesz dokumenty. Meble zachwycą Cię pogrubianymi bokami, ciepłą kolorystyką i prostymi uchwytami, które ułatwią dostęp do zawartości.

Są takie meble, bez których trudno wyobrazić sobie salon. Tak jest w przypadku szafki rtv Vasto, która stanie się nieodłącznym elementem zabudowy.  Do wykorzystania masz szeroki blat, na którym możesz ustawić świece i inne dekoracje – zwłaszcza jeżeli telewizor zdecydujesz się zawiesić ponad szafką.

Co kryje w sobie  szafka rtv o wymiarach 135 x 48 cm?

- 2 otwarte przestrzenie, idealne na dekoder, odtwarzacz dvd czy konsolę,

- 2 szuflady, w których możesz schować płyty dvd, kable, ładowarki czy pady.

Umieszczone na tylnej ściance 2 otwory pomogą odprowadzić kable od sprzętu RTV i zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza wokół niego.

A co ze stylem? Szafka rtv w stylu solidnym wyróżnia się pogrubianymi bokami i blatem, dzięki czemu nabiera wyrazistego charakteru. Gładkie fronty zdobią poziome uchwyty, a całość utrzymana jest w ciepłym odcieniu modrzew sibiu złoty.

Szafkę pod telewizor Vasto ustaw naprzeciwko sofy lub narożnika i wydziel domową strefę rozrywki. W przechowywaniu i eksponowaniu sprawdzą się pozostałe meble z kolekcji Vasto, z którą urządzisz salon w stylu solidnym. 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 48 cm
Waga 35.95 kg
Do pobrania