Szafka wysoka Junona Line – niezbędna w każdej kuchni

Jeśli planujesz gruntowny remont lub odświeżenie kuchni, zaplanuj w niej miejsce na funkcjonalne meble, które sprawdzą się w każdej aranżacji. Meble kuchenne z kolekcji Junona Line to połączenie klasycznych frontów, zintegrowanych uchwytów i ponadczasowej kolorystyki. Z tego powodu są doskonałym wyborem dla osób ceniących ekonomiczne i praktyczne rozwiązania.

Szafka kuchenna wysoka Junona Line to typowa szafka gospodarcza, która znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Zagospodarujesz w niej miejsce na przetwory, tekstylia, większe i mniejsze naczynia, sprzęt AGD czy kuchenne bibeloty. Kilka praktycznych półek ułatwi Ci rozmieszczenie wszystkich przedmiotów według ich przeznaczenia.

Wysoka szafka o wymiarach 50x195 cm stanowi niezbędne wyposażenie strefy zapasów. Przechowasz w niej produkty niewymagające chłodzenia, które kupujesz raz na jakiś czas – makarony, kasze, ryż, oleje, przyprawy czy żywność w puszkach. Dzięki temu zgromadzisz wszystko w jednym miejscu, i zaoszczędzisz czas przy rozpakowywaniu zakupów. Możesz umieścić ją w sąsiedztwie lodówki i zamrażarki lub tuż obok wejścia do kuchni. Jest to szafka w wersji lewostronnej – jej fronty otwierają się na lewą stronę.

Biały korpus wysokiej szafki Junona Line uzupełniają fronty w dwóch kolorach. Biały połysk połączono z klasycznym kolorem dąb delano ciemny, tworząc design na miarę nowoczesnej kuchni. Zintegrowany grafitowy uchwyt doskonale podkreśla charakter projektu.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Stwórz piękną i funkcjonalną zabudowę kuchni, zestawiając szafkę Junona Line z pozostałymi elementami kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania