Szafka wysoka Junona Line – miej wszystko w zasięgu ręki

Pojemne szafki są niezbędne w każdym kuchennym wnętrzu. Jeśli szukasz mebli, które odmienią aranżację Twojej kuchni, kolekcja Junona Line będzie idealnym wyborem. Dzięki nim rodzinne wnętrze zyska oryginalny charakter, a samo pomieszczenie – funkcjonalną zabudowę.

Klasyczna wysoka szafka gospodarcza umożliwi Ci zadbanie o porządek w kuchni i przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów w zasięgu ręki. Wewnętrzne półki dzielą szafkę na 5 pojemnych stref, w których przechowasz wszystko, czego używasz podczas codziennego gotowania czy pieczenia. Taka szafka świetnie sprawdzi się również jako spiżarka, w której zgromadzisz zapasy żywności. 

Szafka stojąca o wymiarach 50x195 cm może być umieszczona tuż obok lodówki, co znacznie ułatwi Ci organizację strefy przechowywania żywności. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na zabudowę lodówki, zyskasz modną i estetyczną aranżację, która świetnie sprawdza się w kuchni otwartej na salon. Jest to szafka w wersji lewostronnej – jej fronty otwierają się na lewą stronę.

 

Wysoka szafka Junona Line charakteryzuje się białym korpusem i frontami w kolorze dąb delano jasny. Zintegrowany grafitowy uchwyt uzupełnia całość. Ponadczasowa kolorystyka i wyraźny rysunek usłojenia frontów sprawiają, że mebel pozostaje w modzie niezależnie od panujących aktualnie trendów.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Zestaw szafkę gospodarczą Junona Line z pozostałymi meblami kuchennymi z tej samej kolekcji i ciesz się nowoczesną zabudową o wysokiej funkcjonalności. 

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania